Polski English

Biznesnafali Tried & Tested: Hotel Maksymilian Kraków***
2013-11-05, biznesnafali.pl

W Krakowie znajduje się wiele nowoczesnych hoteli, sieciowych jak i butikowych, ja jednak zawsze szukam miejsc urokliwych, w których mogę znaleźć nie tylko wysoki standard obsługi czy pyszną strawę i wygodne łóżko. Szukam przede wszystkim miejsca z duszą, gdzie przekraczając drzwi wejściowe hotelu mogę poczuć się tak, jakbym wrócił z dalekiej podróży do ukochanego domu. Bezpiecznej przystani, w której czas jakby się zatrzymał. Miejsca pełnego miłych wspomnień, gdzie witają szczere uśmiechy, miłe rozmowy, zadowoleni ludzie.
Czytaj dalej →

 

Po liftingu kamienica przy Karmelickiej znów uwodzi
Dawid Hajok, 2011-02-07, Gazeta.pl

Przy ul. Karmelickiej nie brakuje atrakcyjnych, zabytkowych kamienic. W większości jednak zniszczone i pokryte reklamami nie zwracają uwagi przechodniów. Niedawno jedna z nich – pod numerem 36. – odzyskała dawny blask.
Czytaj dalej →

 

W Krakowie ruszył Hotel Maksymilian
Marzec 24, 2011, hotelnews.pl

W Krakowie w samym centrum Starego Miasta ruszył 3-gwiazdkowy Hotel Maksymilian.
Kamienica, w której znajduje się hotel Maksymilian, wpisana jest do rejestru zabytków Krakowa. Została wybudowana w 1871 roku, jako jedna z pierwszych przy ulicy Karmelickiej. Budynek został zaprojektowany przez Maksymiliana Nitscha, który w latach 70 i 80 XIX stulecia był jednym z czołowych przedstawicieli środowiska architektonicznego. […]
Czytaj dalej →

 

Krakowski hotel Maksymilian już przyjmuje gości
2011-03-24, horeca.pl

W Krakowie otwarto trzygwiazdkowy hotel, znajdujący się w samym centrum Starego Miasta.
Do dyspozycji gości hotel oddaje 33 nowocześnie zaaranżowane pokoje. Z myślą o osobach niepełnosprawnych obiektprzygotował 3 specjalnie wyposażone i przystosowane pokoje, z łatwym dostępem do windy oraz części ogólnodostępnych hotelu. Do dyspozycjo gości pozostaje również sala konferencyjna mieszcząca 60 osób z bezpośrednim wyjściem na hotelowy dziedziniec.
Czytaj dalej →

 

Kraków: otwarto nowy trzygwiazdkowy hotel
2011-03-25, tur-info.pl

W centrum Starego Miasta w zabytkowej kamienicy został otwarty trzygwiazdkowy Hotel Maksymilian. […]
Kamienica na Karmelickiej wybudowana w 1871 roku została wpisana jest do rejestru zabytków Krakowa. Budynek zaprojektował Maksymilian Nitsch, który był jednym z czołowych przedstawicieli środowiska architektonicznego.
Czytaj dalej →

  • Facebook

Hotel Maksymilian*** ul. Karmelicka 36, 31-128 Kraków, tel. +48 12 341 44 93, rezerwacja@hotelmaksymilian.pl