Polski English

Serdecznie zapraszamy do Restauracji, znajdującej się w zabytkowej kamienicy Hotelu Maksymilian. Odrestaurowane wnętrza i podziemia kamienicy zachowują  styl i klimat krakowskiego Starego Miasta.

Dla naszych Gości oferujemy:

– Codziennie rano – w godzinach od 07:00-10:30 – zapraszamy na śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego, bogatego w szeroki wyrób dań na ciepło, zimno i na słodko.

– Restauracja jest czynna codziennie od godziny 13:00 aż do ostatniego Gościa. Serwujemy dania kuchni staropolskiej z elementami kuchni europejskiej, a menu zmienia się wraz z porami roku tak, aby wykorzystać różnorodność świeżych warzyw i owoców sezonowych. Ponadto zapraszamy na chwilę odpoczynku przy filiżance świeżo mielonej kawy i porcji domowego ciasta.

– Wieczorami zapraszamy do Baru, gdzie serwujemy najlepsze wina i alkohole jak również ciekawe drinki. W specjalnej propozycji przystawek do piwa każdy znajdzie coś dla siebie, a nasza obsługa przygotuje Państwa ulubioną przekąskę nawet w późnych godzinach wieczornych.

– Sezonowo otwieramy ogródek piwny i ogródek grillowy, które schowane pomiędzy zabytkowymi murami, oddalone są od dźwięków tętniącego życiem miasta.

– Dla Państwa zorganizujemy przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia,  a także obsługę grup zorganizowanych. Na każdą okoliczność mają Państwo do dyspozycji bogate menu, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb.

– Dla wszystkich Gości, którzy wykupią nocleg w hotelu, przysługuje rabat w wysokości 10% na dania serwowane a’la carte. Zapraszamy również do skorzystania z różnorodnych promocji oraz ofert dnia.  Więcej informacji na stronie: www.restauracjamaksymilian.pl

 

  • Facebook

Hotel Maksymilian*** ul. Karmelicka 36, 31-128 Kraków, tel. +48 12 341 44 93, rezerwacja@hotelmaksymilian.pl